Liigu edasi põhisisu juurde
banner1

 

 

LOODUSE poolt loodud

nature_img16

Meie farmid

Piima kõrge kvaliteet on toitainerikka piimapulbri tootmise stardipunktiks. Niisiis, Friso saab alguse Hollandist. Friso piim tuleb meie endi farmidest. Üle 14000 meie ettevõtte farmi ning üle 140 aasta kogemust piimatööstuses on rakendatud, et luua kvaliteetse piima tootmiseks ideaalne toitev keskkond. Erilist tähelepanu pööratakse farmimajanduse kõikidele tahkudele, ka mullale. Me teame, et heaks alguseks on oluline kvaliteetne sööt. Ning see ongi stardipunktiks kõrgekvaliteetse loomulikult toitainerikka piima tootmisel.

Tõupuhtad lehmad, keda koheldakse nagu pereliikmeid

Lehmadele on emake loodus andnud imelise kingituse. Nad on võimelised muutma kõrgekvaliteetse sööda toitainerikkaks väärtuslikuks piimaks. Mida tervemad on lehmad, seda parem on piim. Me kasutame ainult tõupuhtaid lehmi, kes on tuntud oma stabiilse esmaklassilise piimatoodangu poolest. Välikarjatamine tagab, et loomad viibivad värskes õhus ja on füüsiliselt aktiivsed. Meie farmerid panevad oma lehmadele nimed nagu nad oleksid pereliikmed. Ja hoolitsevad individuaalselt iga lehma eest, nagu perekonnas. Unikaalne elektrooniline kaelarihm ja märgis on kasutusel iga üksiku lehma tervisliku seisundi jälgimiseks. Meie farmerid ühendavad oma hoole ja kõrgtehnoloogilised süsteemid, selleks, et kontrollida lehma toodetud piima kvaliteeti ja et vajadusel kohandada hooldamist ja sööta.

nature_img24

nature_img33

Põlvest põlve edasi antud piimatootmise kogemus

Piim on naturaalne toode ning loodust ei saa tagant kiirustada. Toitainerikka piima tootmine nõuab suurt hoolt ja pühendumist. Tegeleda sellega terve aasta vältel iga päev pole lihtne töö. Meie farmerite jaoks on see kutsumus. Meie farmerite jaoks on põllumajandustegevus perekondlikult järjepidev tegevus ning nad tunnevad uhkust Hollandi piimakarjakasvatuse parimate teadmiste, saavutuste, traditsioonide ja kogemuste põlvest põlve edasiandmisese üle. Ning meie farmerid ühendavad need kogemused lüpsmise uusimate tehnoloogiate ja seiresüsteemiga, et hoida oma lehmi tervetena ja saada kõrgekvaliteetset piima. Nende silmis on põllumajandus kui loodusega üks olemine. Nad tunnevad suurt vastutustunnet ja teavad, et ainult keskkonda austades ja jätkusuutlikult töötades, saavad nad toota kõrgekvaliteetset piima paljudele tulevastele põlvkondadele.

TEADUSE poolt paremaks tehtud

science_img13

Loomulike omaduste säilitamine

Kui oleme oma Hollandi farmides tootnud kõrgekvaliteetse toitainerikka piima, tagame ka kõikide nende toitainete edasiandmise teile. Meie ettevõte on tuntud oma piimatootmisega seonduvate teadmiste ja kogemuste poolest ning pakub igapäevaselt suurepäraseid piimatooteid miljonitele inimestele rohkem kui 100 riigis. Meie rohkem kui 500 teadlast on lummatud piimas leiduvatest looduslikest toitainetest ja piima potentsiaalist. Aastate jooksul on meie teadlased loonud spetsiaalse tehnoloogia, mis tagab kõrgekvaliteetse toitainerikka piima hoolika töötlemise tootmisprotsessi igas etapis ning selle koostisosade ja kasulike omaduste maksimaalse säilimise. See on võimalik kuna omame kontrolli selle protsessi kõikide etappide üle, farmidest tehasteni. Kõrgekvaliteetne toitainerikkas piim saabub farmidest otse tehastesse, kus töödeldakse piima selliselt, et selle kõige kasulikumad omadused maksimaalselt säiliks ja kinnistuks, et tagada teie lapsele vajalik täisväärtuslik toitumine.

Esimesel kohal on kvaliteet

Loomupäraselt rikkalikult toitaineid sisaldava piima kvaliteedi ja selle toitainerikkuse säilimise tagamine nõuab esmaklassilisi kvaliteedikontrolli meetodeid. Samal ajal kui Friso tootmis- ja pakendamishoonestik ning sisseseade vastavad kõigile vajalikele rahvusvahelistele ja Euroopa kvaliteedistandarditele, usume, et meie peame olema sammuvõrra eespool. Niisiis meie alustame algallikast. Me toodame oma piima Hollandis. Meie ettevõtte rohkem kui 14000 farmis jälgivad meie pühendunud farmerid iga üksiku lehma tervist ja heaolu. Meie lehmi toidetakse kõrgekvaliteedilise rohusöödaga ning meie farmerid ühendavad põlvkondade pärandina edasi antud Hollandi piimatootmise teadmised ja tänapäevased lüpsmise ja lehmade seisundi jälgimise tehnoloogilised süsteemid, et täielikult oleks tagatud meie toodete kvaliteet. Seejärel lõpetame oma tootmisprotsessi Hollandis. Nii, et ka iga üksik Friso toode on 100%-liselt toodetud ja pakendatud Hollandis. Tänu kogu tootmisahela täielikule kontrollile, saame me jälgida iga Friso piimapulbri purgi valmimist tootmisliinil.

science_img2

Teie ja Teie laps

youandchild_canuse4

Teie ja Teie laps

Friso usub, et kogemus on lapse parim õpetaja. Mida rohkem nad kogevad, seda rohkem nad arenevad. Ning Friso tahab muuta lapsi seest tugevaks. Omades farme Hollandis, kasvatades puhtatõulisi lehmi ning hoolitsedes nende kui pereliikmete eest, ühendades meie pühendatud farmerite põlvkonnalt põlvkonnale edasi antud piimatootmise kogemused uusimate lüpsmise ja lehmade seisundi jälgimise tehnoloogiatega, rakendades meie leebet piimatöötlemise eritehnoloogiat, kontrollides kvaliteeti algallikast lõppsaaduseni, soovime me olla kindlad, et igas Friso purgis on säilinud piima loomulikud omadused ning et iga Friso purgiga saavad need edasi antud teie lapsele. Nii, et lapsed on ka seestpoolt tugevad ning saavad üheskoos teiega vabamana hankida kogemusi. Friso. Seestpoolt tugev. Koos looduse ja teadusega.

Karjamaalt söögilauale. Friso

Meie omanikeks on enam kui 20 000 talupidajat

Karjamaalt söögilauale. Friso

Meie omanikeks on enam kui 20 000 talupidajat

Karjamaalt söögilauale. Kõikide Friso toodete kvaliteet on ületamatu. Miks? Sellepärast, et meie kontrolli all on kogu piima tootmise protseduur … Karjamaalt söögilauale

From Grass to Glass.  Friso

FRISO KVALITEET

FrieslandCampina on üks maailma suurematest piimatootmisega tegelevatest ühistutest aastakäibega 10,3 mld eurot. Meie koosseisus on 14,132 piimatootmise farmi (kokku 19,487 koos piimafarmeritest liikmetega, 2012. aastalõpu seisuga) Hollandis, Saksamaal ja Belgias, ning rohkem kui 140 aastat kooperatiivse ettevõtluse kogemust.

FrieslandCampina mängib tähtsat rolli sadade miljonite inimeste toiduainetega varustamises kogu maailmas. FrieslandCampina tootevalikus on piimapõhised joogid, imikutoit, juust, või, koor, magustoidud ja funktsionaalsed piimapõhised toidu koostisosad. Lisaks lõpptarbijale suunatud kaupadele varustab FrieslandCampina ka professionaalseid tarbijaid, toiduainetööstust ja farmaatsiasektorit.

Üheskoos oma liikmetest piimatootmise farmidega, oleme piimatootmises eksperdid, kes pidevalt täiendavad oma teadmisi piima kasutusvõimaluste kohta. Need teadmised ulatuvad lehmade toitumiskoha karjamaade kvaliteedist kuni maitsva juustu turundusnüansside, piimajookide tervislikkuse ja toidu-ja farmaatsiatööstuse tarbeks toodetavate parimate koostisosadeni ning kõigeni, mis jääb vahepeale.

Royal FrieslandCampina varustab tarbijaid üle kogu maailma piima ja piimast valmistatud väärtuslike toodetega.

FRIESLANDCAMPINA

Royal FrieslandCampina N.V. on rahvusvaheline ettevõte, mis toodab ja turustab loomulikke, kõrgekvaliteetseid ja toitainerikkaid piimatooteid ja piimal põhinevaid toidu koostisosi. Ettevõte kuulub 15000-liikmelisele piimatootjate kooperatiivile (Hollandis, Saksamaal ja Belgias), mis varustab organisatsioone oma piimaga. Maitse, tervis, mugavus ja usaldusväärsus on meie põhiväärtused. 9,6 mld euro suuruse kogukäibega (2011.a.) ettevõttes töötab 19000 inimest 100-s tootmise- ja müügipunktis, 25-s erinevas riikides.

FrieslandCampina tegevus on organiseeritud nelja ärigrupi põhiselt: Consumer Products Europe, Consumer Products International, Cheese & Butter and Ingredients. Tootevalikus on täispiim, piimapulber ja kontsentreeritud piim, piimajoogid, jogurtid, magustoidud, koor, kohvikoor, imiku ja laste toidud, juustud, või ja toidu koostisained.

Meie kõige tähtsamad kaubamärgid on Campina, Chocomel, Completa, Dutch Lady, Frisian Flag, Foremost, Betagen, Friesche Vlag, Fruttis, Fristi, Vifit, Landliebe, Milli, Mona, Optimel, Optiwell, Puddis, Pöttyös, Fruttis, NoyNoy, Peak, Rainbow, Yazoo, Appelsientje, DubbelFrisss, CoolBest, Debic, Frico, Milner, Buttergold, Valess, DMV, Kievit, Domo, Creamy Creation ja Nutrifeed.