Liigu edasi põhisisu juurde

Kuidas NOVAS Signature piima valmistatakse?

Friso® Gold, valmistatud NOVAS™ Signature piimast.

Loomulikult väikesed molekulid, millel on sile struktuur.

Friso® Gold nüüd kvaliteetse NOVAS™ Signature piimaga, toodetud ja formuleeritud Hollandis. Looduslikult väikeste molekulide ja pehme struktuuriga ning ilma lisatud sahharoosita on seda lihtne seedida, et muuta teie laps seestpoolt tugevamaks.

NOVAS™ - Hollandi piimateaduse kogemuse allkirjastamine

Kvaliteetne piim meie oma Hollandi taludest. Rohkem kui 150 aastat meie piimandusalaseid teadmisi kasutatakse selleks, et luua ideaalne toitumiskeskkond kvaliteetse piima tootmiseks.

Spetsiaalselt valitud lisatasu lehmad

Meie esmaklassilised lehmad on hoolikalt ja eriti valitud meie põllumajandustootjate poolt, lähtudes nende tervisest, piima kvaliteedist ja piima koostisest. Kasutades andureid kaelas, jälgivad meie põllumehed iga lehma tervist läbi nende igapäevase tegevuse: mitu sammu nad on astunud, kui kaua nad on pikali olnud ja kui palju toitu nad on tarbinud. Nii saavad meie põllumehed kvaliteetse NOVAS™ Signature Milki.

Premium lehmad, isikupärastatud toitmine

Meie põllumajandustootjad toidavad iga lehma selle füsioloogilise seisundi alusel, analüüsides oma piima makroelementide koostist, mis sobib lehma toitumisvajadustega. See on tasakaalustatud ja isikupärastatud toitumine igale lehmale (mis sisaldab meie taludes kasvatatud rukkirohu ja maisi), mille on üksikasjalikult koostanud meie põllumajandustootjad. Kogu see ettevalmistus, et saaksime toota kvaliteetset NOVAS™ Signature piima.

Kvaliteetne NOVAS™ signatuurpiim

NOVAS™ Signature Milki omadused: looduslikult väikesed molekulid ja sile struktuur soodustavad head seedimist. Hea seedimine soodustab põhitoitainete imendumist ja kõiki eeliseid, mida need kasvule ja arengule toovad.