Liigu edasi põhisisu juurde

Miks Friso

Friso® NOVAS™ Signature Milk - kõrgekvaliteediline piimasegu

Hollandi piimatööstus: meie piimasegu kullastandard

Hollandi piimatooted on ammustest aegadest tuntud oma suurepärase kvaliteedi poolest. Madalmaade kliima ja talude lopsakad karjamaad on ideaalne keskkond piimakarjakasvatuseks. Need farmid mängivad Euroopa piimaturul üliolulist rolli ja on kogu maailmas väga hinnatud. Hollandis toodetud NOVAS™ piimasegu on valmistatud meie enda farmidest pärit kvaliteetsest piimast, on rikas oluliste toitainete poolest, säilitab oma värskuse ning järgib kõrgeid kvaliteedistandardeid, mis on Hollandi piimatoodete sünonüümiks.

Friso® Gold, valmistatud NOVAS™ Signature piimast.

Looduslikult väikesed, pehme struktuuriga molekulid.

Meie uus, täiustatud koostisega Friso® Gold piimasegu on valmistatud NOVAS™ Signature piimast, mis on väljatöötatud ja toodetud Hollandis. Ei sisalda lisatud sahharoosi, lõhna- ja maitseaineid. Lisaks muudavad selle looduslikult väikesed ja pehme struktuuriga molekulid piima kergesti seeditavaks, võimaldades oluliste toitainete kergema imendumise, et teie laps saaks olla seestpoolt tugev.

Hollandi piimatööstus: üle 150 aasta ekspertteadmisi ja kogemust

Oma enam kui 150-aastase piimatööstuse kogemustele ja teadmistele toetudes oleme loonud ideaalse keskkonna kvaliteetse piima tootmiseks.

Spetsiaalselt valitud Premium lehmad

Iga tilk meie kõrgkvaliteedilisest piimasegust algab meie lehmadest, keda meie põllumajandustootjad valivad hoolikalt välja nende tervise, piima kvaliteedi ja piima koostise alusel. Kasutades kaelaandureid, jälgivad meie farmerid tähelepanelikult iga lehma tervist, analüüsides nende igapäevast tegevust, näiteks astutud samme, puhkeperioode ja toidu tarbimist. See kõikehõlmav protsess võimaldab meie piimatootjatel optimeerida iga lehma heaolu, mis on võtmetähtsusega kvaliteetse NOVAS™ Signature Milk piima järjepidevaks tootmiseks.

Iga lehma toitumisvajadustele kohandatud sööt

Meie farmerid valmistavad igale lehmale hoolikalt ette tema sööda, lähtudes konkreetse lehma füsioloogilisest seisundist, analüüsides tema piima makrotoitainete koostist, et rahuldada ta igakülgseid toitumisvajadusi. Iga lehm saab tasakaalustatud ja kohandatud sööta, mis sisaldab meie farmides kasvatatud rukist ja maisi. Kogu see hoolikas ettevalmistus tehakse selleks, et saaksime pidevalt toota kvaliteetset NOVAS™ Signature piima. See on üks paljudest omadustest, mis teeb NOVAS™ Signature Milki piima Euroopa piimasegude segmendis silmapaistvaks.

Avastage lisaeelised miks valida Friso

Ei ole lisatud sahharoosi
Ilma lisatud suhkruta looduslike toitainete eelised, mis on kasulikud teie lapse tervisele.

Ei ole lisatud maitse- ja lõhnaaineid
Toitev ja maitselt kerge. Spetsiaalselt väljatöötatud tootevalem piima loomuliku maitse esiletoomiseks ilma lõhna- ja maitseaineid lisamata.

Hermeetiline
Õhukindel kaitsekork. Puhtam ja lihtsam kasutada. Iga kord värske ja täpne serveerimine.