Liigu edasi põhisisu juurde
Tähtis teade!
Rinnapiimaga toitmine on parim lapse tervislikuks kasvamiseks ja arenemiseks. Ema hea toitumine aitab tagada rinnapiima piisava koguse ja kvaliteedi. Liigne pudelist toitmise kasutamine kas osaliselt või täielikult, või muude täiendavate toitude ja jookidega võib avaldada negatiivset mõju rinnaga toitmisele, mis võib olla pöördumatu. Konsulteerige oma arstiga ja ka arutage sotsiaal ja finantsmõju enne kui otsustate hakata kasutama rinnapiima asendajaid või kui teil on probleeme rinnaga toitmisel. Järgige hoolikalt rinnapiimaasendajate või ka muude täiendavate toitude ja jookide valmistamise ja säilitamise juhiseid, ebaõige või mittevajalik kasutamine võib olla tervist kahjustav.
promotions

Promotions

b

Get a Travel Buddy for FREE

(Available on pack) when you buy 2 units of Friso Gold Step 3 or Step 4 1.2kg!

Promopage Thumbnail triple pack

NOW Available in TRIPLE PACK

Enjoy great deals with any purchase of Friso Gold Step 3 & Step 4 Triple Pack (900g or 1.2kg)! Available at selected stores near you! Grab yours today!

vf

Friso Gold Way Program

Get exclusive deals, promotions & lucky draw for your Mum-ventures, from pregnancy through motherhood!

 

buy-now

Our Online Store

Shop for Friso Gold at your convenience via our online store. All it takes is a few clicks to make your purchase and have them delivered to your doorstep.

visual_witoutStep

Friso Gold Privileges!

Turn your points into savings! Accumulate a minimum of 35 points* to redeem price discounts on your purchase of Friso Gold 3 or Friso Gold 4