Liigu edasi põhisisu juurde
Your child and natural body resistance

Teie laps ja tema keha loomulik kaitsevõime

Teie lapse esimesed eluaastad on huvitav rännak kõikide asjaosaliste jaoks. Alates tema esimestest tahke toidu ampsudest, hammaste tulemisest, roomamisest kuni rääkimiseni, täidab ta teie igapäevaelu, ise samal ajal kiirelt uusi teadmisi omandades. Kasvamiseks ning õppimiseks on vaja head tervist. Ja hea tervis algab hästitoimivast seedesüsteemist.

Hea seedesüsteem hoiab teie lapsest eemal haigused ning tõved, eriti aga kaks lapseeas laialtlevinud tervisehäiret, mis on kõhulahtisus ning –kinnisus. Kui immuunsüsteem on tugev ning hästitoimiv, toodab see antikehasid, mis tagavad loomuliku kaitse patogeenide vastu. Friso®  Gold  aitab tõsta kasulike bakterite hulka organismis nii, et lapse kaitsesüsteem saab sellest kõige vajalikuma stiimuli.

Jälgige alati häid hügieenitavasid, kuid ärge muretsege liialt seetõttu, kui teie laps puutub kokku mõnede bakteritega. Bakteritega kokkupuude aitab tugevdada lapse immuunsust ning saada piisavalt vastupidavaks, et teha oma maailmaavastusi, olles ise samal ajal kaitstud, õnnelik ning terve.