Liigu edasi põhisisu juurde
Tähtis teade!
Rinnapiimaga toitmine on parim lapse tervislikuks kasvamiseks ja arenemiseks. Ema hea toitumine aitab tagada rinnapiima piisava koguse ja kvaliteedi. Liigne pudelist toitmise kasutamine kas osaliselt või täielikult, või muude täiendavate toitude ja jookidega võib avaldada negatiivset mõju rinnaga toitmisele, mis võib olla pöördumatu. Konsulteerige oma arstiga ja ka arutage sotsiaal ja finantsmõju enne kui otsustate hakata kasutama rinnapiima asendajaid või kui teil on probleeme rinnaga toitmisel. Järgige hoolikalt rinnapiimaasendajate või ka muude täiendavate toitude ja jookide valmistamise ja säilitamise juhiseid, ebaõige või mittevajalik kasutamine võib olla tervist kahjustav.
family

2 aastane - Näpunäited emale

Taga oma lapsele tähelepanu ja kindlustunne

On väga oluline tagada lapsele tähelepanu ja kindlustunne, et ta veenduks, et kui vaja, olete te alati tema juures olemas. See annab talle enesekindluse avastada uut ja vallutada võõrast iseseisvalt.

Aidake lapsel toime tulla lahusolekust põhjustatud ärevustundega

Peagi hakkab teie laps käima erinevates kohtades iseseisvalt ja sellega seoses peab ta olema pikema aja vältel teist eemal. Alati kinnitage talle, et tulete tagasi, ja isegi kui ta teie äraolekule reageerib negatiivselt, õpib ta, et tulete alati tagasi.