Liigu edasi põhisisu juurde
Tähtis teade!
Rinnapiimaga toitmine on parim lapse tervislikuks kasvamiseks ja arenemiseks. Ema hea toitumine aitab tagada rinnapiima piisava koguse ja kvaliteedi. Liigne pudelist toitmise kasutamine kas osaliselt või täielikult, või muude täiendavate toitude ja jookidega võib avaldada negatiivset mõju rinnaga toitmisele, mis võib olla pöördumatu. Konsulteerige oma arstiga ja ka arutage sotsiaal ja finantsmõju enne kui otsustate hakata kasutama rinnapiima asendajaid või kui teil on probleeme rinnaga toitmisel. Järgige hoolikalt rinnapiimaasendajate või ka muude täiendavate toitude ja jookide valmistamise ja säilitamise juhiseid, ebaõige või mittevajalik kasutamine võib olla tervist kahjustav.

Friso® Gold 2. etapp

Esimesed sammud

Friso® Gold 2. etapp

  • Alates 6. elukuust, piimal põhinev jätkupiimasegu.
    Friso® Gold 2 varustab kõikide tähtsate toiteainetega toetamaks teie last selle tähtsa tee alguses. Selles on hästi tasakaalustatud suhtes sellised toiteained nagu dokosaheksaeenhape ja arahhidoonhape, raud, seleen, nukleotiidid ja tauriin.

TOITUMINE

Vitamiin A:
Toetab normaalset nägemist

Vitamiin C:
Suurendab raua imendumist ning aitab kaasa normaalsele immuunsüsteemi funktsioneerimisele

Seleen:
Aitab kaasa normaalsele immuunsüsteemi funktsioneerimisele

Kaltsium ja D-vitamiin:
Vajalikud normaalseks kasvuks ja laste luustiku arenguks.

 

  • Miks pärast piima valmistamist ja raputamist tekivad lutipudelis õhumullid?

    Piima raputamisel tekivad lutipudelis alati õhumullid, mis lõpuks alati kaovad. Kõige parem on pudelit keerutada või kergelt raputada hoides seda mitte vertikaal- vaid horisontaalasendis. See vähendab õhumullide tekkimist.

Teiste emade kogemused