Liigu edasi põhisisu juurde
Tähtis teade!
Rinnapiimaga toitmine on parim lapse tervislikuks kasvamiseks ja arenemiseks. Ema hea toitumine aitab tagada rinnapiima piisava koguse ja kvaliteedi. Liigne pudelist toitmise kasutamine kas osaliselt või täielikult, või muude täiendavate toitude ja jookidega võib avaldada negatiivset mõju rinnaga toitmisele, mis võib olla pöördumatu. Konsulteerige oma arstiga ja ka arutage sotsiaal ja finantsmõju enne kui otsustate hakata kasutama rinnapiima asendajaid või kui teil on probleeme rinnaga toitmisel. Järgige hoolikalt rinnapiimaasendajate või ka muude täiendavate toitude ja jookide valmistamise ja säilitamise juhiseid, ebaõige või mittevajalik kasutamine võib olla tervist kahjustav.
Online banner Baltics_ ESTONIA

  

 

Friso® Gold 3. etapp

Tere! Olen Martin Tamm. Olen nelja lapse isa (üks poiss ja kolm tüdrukut). Olen kõigile oma lastele Friso tooteid ostnud. Meie lastearst soovitas seda brändi ning see on tervele perele suureks toeks....

Martin Tamm

Noor avastaja

Friso® Gold 3. etapp

  • Alates 1. eluaastast väikelaste piim
    Füüsiline ja vaimne areng on olulised, et avastada maailma. Friso® Gold 3 on välja töötatud spetsiaalselt rahuldamaks kasvava lapse toitainevajadusi. See sisaldab toiteaineid, mis on vajalikud lapse arenguks, nagu probiootikumid, dokosaheksaeenhape (DHA) ja arahhidoonhape (AA), D-vitamiin, kaltsium, tsink, raud, seleen, nukleotiidid ja tauriin.

Teiste emade kogemused